Zebra ZC10L

Tiskárna karet Zebra ZC10L pro tvorbu velkých barevných event karet 88x140mm.

Cena bez DPH239 000,00 Kč
Cena včetně PHE a DPH289 190,00 Kč
Kód zboží:
ZC10L-00Q00US00
Hlavní kategorie: 
Výrobce: 
Přílohy: 

Zebra ZC10L je fotografická tiskárna s rozlišením 300 dpi. Je modifikována pro potisk velkoformátových plastových karet v rozměru 88 mm x 140 mm, které jsou ideální pro společenské a sportovní události, nebo kongresy. Produkuje nádherné karty s živými barvami, ostrými texty a obrázky, či perfektně čitelnými čárovými kódy.

Zákazníci mohou vytvářet vizuálně přesvědčivé karty s vysoce kvalitním designem, které dokáží přinášet dodatečné příjmy díky začlenění log sponzorů a umístění reklamy do návrhu karet. Zachyťte fotografie návštěvníků přímo v místě vstupu na událost a ihned jim vytiskněte přizpůsobené celoplošné karty bez rušivých bílých okrajů. Vytvořte pro hosty cennou upomínku na navštívenou akci, nikoliv pouze jednoduchý nástroj pro vstup na událost.

Tiskárna karet Zebra ZC10L tiskne PVC karty o přibližných roměrech 88 mm x 140 mm. Tento zvětšený formát pomáhá zákazníkům zvýšit zabezpečení, neboť větší vstupenky a průkazy jsou zdálky snadněji viditelné i čitelné, což dovoluje personálu rychle identifikovat hosty a rozpoznat přidělená přístupová oprávnění.

Jako tiskárna s přímým potiskem karet je ZC10L snadněji přemístitelná než inkoustová tiskárna. Uživatelé jednoduše odpojí tiskárnu a přesunou ji na nové místo. Nehrozí nebezpečí úniku inkoustu, úraz elektrickým proudem či požár. A díky celokovové konstrukci může tiskárna ZC10L snadno odolat vibracím, nárazům a otřesům, které se často vyskytují během přepravy.

Tiskárna Zebr ZC10L je standardně dodávána s rozhraním USB 2.0 s možností rozšíření o externí ethernetový tiskový server (print server).

 

Související obsah CardBlogu

10 otázek a odpovědí k tiskárně Zebra ZC10L

Zebra ZC10L, větší karty pro více zábavy

Barvící náplně a karty

Sada médií (400 PVC karet a YMCO páska pro 400 tisků)

Sada médií (400 PVC karet s 1 výřezem a YMCO páska pro 400 tisků)

Sada médií (400 PVC karet se 2 výřezy a YMCO páska pro 400 tisků)

Černá monochromatická páska (černá páska, 2000 tisků)

 

Vyplněním Vašich osobních údajů se CardHouse s.r.o., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 25434471, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde

Nezapomeňte také objednat spotřební materiál.

Proč nakoupit tiskárnu u nás?

  • zajistíme kompletní instalaci celého pracoviště
  • postaráme se o hladké uvedení do provozu
  • poskytneme technickou a servisní podporu
  • proškolíme uživatele
  • nabídneme profylaxi a další nadstandardní služby

Více info o nás