Zebra ZC10L, větší karty pro více zábavy

Tiskárna extra velkých identifikačních karet pro označení účastníků eventů jako jsou sportovní události, konference, koncerty, nebo festivaly. Pomocí tiskárny karet Zebra ZC10L připravíte v okamžiku potřeby profesionální a dobře čitelné visačky, díky kterým zjednodušíte a zpřehledníte pohyb osob ve vyhrazeném prostoru. Dobře si uvědomujeme limity standardních karet velikosti kreditky, s tiskárnou Zebra ZC10L přinášíme na trh řešení, díky kterému budou Vaši hosté (ale i pořádající personál) dobře rozpoznatelní a identifikovatelní.

Plnobarevný tisk v jediném kroku

Již není nutné objednávat předtištěné karty před konáním události. Snižte množství odpadu, jak ve formě předtištěných karet, tak v podobě nepoužitelných karet, které vám zbydou také snižte riziko, že vám předtištěné karty dojdou. Technologie bezokrajového potisku celé plochy karty v tiskárně Zebra ZC10L umožňuje uživatelům pomocí černé monochromatické pásky Zebra 800010-101 o kapacitě 2000 karet vytisknout pokyny pro hosty nebo jiný obsah na zadní stranu karty, která může být následně přizpůsobena a vytištěna plně barevně páskou dodávanou v sadě se 400 kartami pod označením Zebra 105999-10L přímo v místě události bez zbytečných prostojů.

Klíčové aplikace zahrnují:

• Vstupní průkazy na události s různými úrovněmi přístupu
• ID karty účastníků událostí
• Vstupenky na koncerty
• ID průkazy na konference
• Vstupenky a průkazy na sportovní události
• Reklamní a sponzorské karty
• ID průkazy na festivaly a koncerty

Fotografická kvalita tisku

Zebra ZC10L poskytuje dostatečnou kvalitu obrazu zejména pro grafiku a fotografie na celém pozadí karty. Uživatelé mohou vytvářet vizuálně přesvědčivé karty s vysoce kvalitním designem, což může přinést další příjmy díky možností umístění sponzorského loga a reklamy. Navíc tyto průkazy a vstupenky vydrží hostům jako upomínka ještě dlouho po skončení akce.

Flexibilita

Software pro návrh a tisk ID karet Zebra CardStudio™ v kombinaci s tiskárnou Zebra ZC10L dávají uživatelům možnost vytvářet nádherné karty s proměnnou grafikou, texty, čárovými kódy a obrázky doslova na počkání. Uživatelé mohou provádět změny v návrhu karet až těsně před začátkem konané akce – není třeba karty předobjednávat. Přidejte loga sponzorů, reklamy a pořiďte fotografie návštěvníků přímo v místě vstupu pro vyšší personalizaci karet.

Pouze u Cardhouse

S tiskem identifikačních karet máme zkušenosti počínající v devadesátých letech minulého století. Cardhouse s.r.o. je jediný prodejce na území ČR s autorizací od společnosti Zebra k prodeji a servisu těchto unikátních tiskáren. O naše zkušenosti se s Vámi rádi podělíme.

Tiskárnu a náplně najdete na našem eshopu

Ukázky velkých karet