Využití plastových karet

Plastové karty se staly součástí života každého z nás, od kreditních karet přes členské až po identifikační zaměstnanecké karty. Jejich standardní velikost, přenosnost a trvanlivost z nich činí perfektní prostředek pro použití v mnoha aplikacích. Zvláště v poslední době, kdy jsou na celém světě zvyšovány nároky na bezpečnost, rychlost a přesnost plastové karty zaujímají důležité postavení všude, kde je třeba kontrolovat / odbavovat velká množství cestujících, zaměstnanců apod.

Činnost společnosti Cardhouse s.r.o. je zaměřena na dodávku profesionálních pracovišť tvorby plastových karet od nejjednodušších zařízení pro tisk malých nákladů přes stroje s kapacitou desítek tisíc karet ročně až po dodávku řešení pro decentralizovaný výdej stovek tisíc karet.

Využití karet podle trhu

Kontaktujte nás

Vyplněním Vašich osobních údajů se CardHouse s.r.o., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 25434471, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde