Pokročilé funkce tiskáren karet Zebra ZC350

Tiskárna plastových karet Zebra ZC350, obrovské možnosti, miniaturní rozměry.

Zebra ZC350 je vrcholný model série tiskáren plastových karet Zebra uvedené v květnu 2018. ZC350 nabízí v porovnání se základním modelem ZC100 určeným spíše pro příležitostný tisk mnohá vylepšení, rozšířené možnosti tisku a vestavěné, nebo integrovatelné kódování Id karet s kontakntím nebo RFID čipem.

Pokročilé tiskové efekty tiskárny Zebra ZC350

Nejvyšší model řady tiskáren karet Zebra ZC z roku 2018 s označením Zebra ZC350 umožnuje kromě standardního barevného nebo monochromatického tisku také aplikaci dalších tiskových vrstev za použití nově navržených tiskových náplní YMCPKO a SrDYMCKO. Nové tiskové náplně  jednak zvyšují estetický dojem, mohou ale též přispět ke zvýšení ochrany proti padělání. 

3D efekt

Prostorového efektu je dosaženo přidáním metalické vrstvy pod tisknuté objekty na kartě. Tisknuté objekty jako logo společnosti nebo motto tak získají atraktivní vzhled přitahující pozornost. Speciální tisková páska SrDYMCKO pro ZC350 s 3D efektem má označení
800350-264EM. Pro ukázku jsme použili metalický efekt pro imitaci reliéfního písma (embossingu)

Color shifting

„Měňavá barva“, tak by se dal jednoduše přeložit efekt barvy s odstínem, který se mění v závislosti na úhlu dopadajícího světla. Jde jednak o efektní prvek zvyšující atraktivitu karty, zároveň ale poskytuje zvýšenou míru zabezpečení proti zkopírování designu karty. Speciální tisková páska s měňavou barvou YMCKPO pro Zebra ZC350 má označení 800350-562EM, Na ukázce vidíte motiv tlapek v levé části karty a stopu dráhy míče v pravé části karty.

Dvojitá ochranná vrstva overlay a Vodoznak

Zdvojením ochranné vrstvy Overlay je dosaženo významného zvýšení životnosti potisku. Karty nevyblednou tak rychle, jako při použití standardní pásky YMCKO s jednoduchou vrstvou overlay. Zároveň lze ale do svrchní vrstvy přidat jednoduchou bitmapu -motiv a tím dosáhnout efektu vodoznaku, který je dobře patrný při naklopení karty a pohledu mírně pod úhlem. Speciální páska s vodoznakem YMCKLL má označení 800350-563EM. Vodoznak je nejlépe viditelný proti světlu, použili jsme logo Cardhouse v pravé části karty.

Atraktivní a zabezpečené karty

Nakonec přidáváme oficiální video od společnoati Zebra, kde jsou vidět jednotlivé prvky v profesonální kvalitě.

 

Kódování čipových karet

Integrovaný univerzál Elatec TWN4

čtečky/kodéry od Něměckého výrobce Elatec jsou na našem trhu velmi populární zejména díky snadné integraci a kvalitní technické podpoře. Tiskárny plastových karet Zebra ZC350 nabízí několik konfigurací.

Možnost „A“

  • Kombinace bezkontaktního kodéru MIFARE ISO14443 A&B (13,56MHz) s 1 SAM slotem a kontaktního ISO7816 kodéru a certifikací EMV úroveň 1 a kompatibilitou PC/SC
  • Modul pro zabezpečený přístup (SAM) s podporou formátu Calypso a dalších na frekv. 13,56MHz
  • Kodér lze objednat již vestavěný v tiskárně Zebra ZC350 nebo jako dodatečný upgrade (montáž zajistí naši certifikovaní odborníci).

Možnost „B“

  • Kombinace bezkontaktního kodéru MIFARE ISO14443 A&B (13,56MHz) s 1 SAM slotem a s volitelnou podporou čtení iCLASS ISO15693 a ISO 7816 + kontaktní kodér ISO7816 s certifikací EMV úroveň 1 a kompatibilitou PC/SC
  • Tato možnost je dostupná pouze jako upgrade základního modelu ZC350

Podpora pro čtečky / kodéry třetích stran

Zebra významně usnaňuje vestavbu kódovacích technologií třetích stran nabídkou potřebného příslušenství, což ocení především vývojáři specializovaných aplikací. Pro model ZC350 nabízíme dvě sady pro integraci: 

• Sada pro použití kontaktních kodérů třetích stran obsahuje potřebný HW a propojení na externí kodér přes DB9 konektor na zadní straně tiskárny.
• Sada pro montáž interní bezkontaktní čtečky třetí stray s vývodem na interní USB – sloučení s USB konektorem na zadním panelu (terminálu) tiskárny

Aktuální nabídka konfigurací tiskárny Zebra ZC350

Kartovou tiskárnu Zebra ZC350 lze pořídit v následujících konfiguracích

  • ZC35-000C000EM00 jednostranný tisk, USB & Ethernet do e-shopu
  • ZC35-0M0C000EM00 jednostranný tisk, USB & Ethernet, Magnetický kodér HiCo/LoCo do e-shopu
  • ZC35-AM0C000EM00 jednostranný tisk, USB & Ethernet, Magnetický kodér HiCo/LoCo,PC/SC Contact, Contactless Mifare (na objednávku)
  • ZC36-000C000EM00 oboustranný tisk, USB & Ethernet do e-shopu
  • ZC36-AM0C000EM00 oboustranný tisk, USB & Ethernet, Magnetický kodér HiCo/LoCo,PC/SC Contact, Contactless Mifare (na objednávku)