Nový High-End ve stolních tiskárnách ID karet

Nová produktová řada EDIsecure MC660 rozšiřuje nabídku strojů od renomovaného výrobce technologií pro tisk ID karet Matica.

Jde o výsledek strategické aliance Matica corporation se společností Canon Finetech Nisca. Série MC660 rozšiřuje také nabídku bezpečnostních tiskových pásek chromXpert. EDIsecure MC660 stojí na špici nejen v rychlosti a kvalitě tisku, a také v možnostech integrace technologií pro kódování čipových karet.

Vysoká kvalita re-transferového tisku v kombinaci s velmi jemným tiskovým rozlišením 600dpi předurčuje MC660 pro tvorbu vysoce kvalitních a zabezpečených ID karet napříč trhem. MC660 je ideální všude tam, kde je potřeba vytvářet velmi kvalitní ID karty s možností vysokého zabezpečení a to okamžitě, bez čekání. EDIsecure MC660 pokračuje v architektuře MDM (Matica Desktop Module) architecture a proto může být kombinována s dalšími rozšiřujícími moduly jako laminátory, laserové gravírky a embossery Matica. Díky škálovatelnosti vyhoví většině zákazníků i s ohledem na budoucí požadavky.

EDIsecure MC660 bude dostupná počátkem Zaří 2019, kdy se objeví v nabídce Cardhouse s.r.o. Pro zájemce o vzorkové karty nebo předvedení máme dobrou zprávu, protože již disponujeme prvním kusem dodaným do ČR.