CardBlog

Pokud jste byli někdy vyzváni, abyste o laserech něco pověděli nezasvěceným, vystane vám na mysli obrázek modrého nebo červeného laserového meče dříve, než byste mohli říci „Yoda“. A přesto existuje obrovské množství činností, které lze s lasery provádět – a žádná z nich není spojena se „silou“ (bez ohledu na to, které strany). Takže začněme od začátku: co je laser?
Tiskárna plastových karet Zebra ZC350, obrovské možnosti, miniaturní rozměry. Zebra ZC350 je vrcholný model série tiskáren plastových karet Zebra uvedené v květnu 2018. ZC350 nabízí v porovnání se základním modelem ZC100 určeným spíše pro příležitostný tisk mnohá vylepšení, rozšířené možnosti tisku a vestavěné, nebo integrovatelné kódování Id karet s kontakntím nebo RFID čipem.
Společnost Zebra představila v dubnu 2018 na veletrhu ISC West novou řadu tiskáren plastových karet ZC100, ZC300 a ZC350.
Najít vhodné médium pro tvorbu cenovek, které by splnily nároky na snadnou výrobu, možnost desinfekce, odolnost a zároveň by byly atraktivní, a přitom za přijatelnou cenu, to není úplně jednoduché.
Společnost Zebra uvedla na trh nový typ barvící pásky pro tisk identifikačních karet pod názvem DuraSecure YMCKOO.  S neustále se zvyšujícícmi nároky na bezpečnost je kombinace tiskárny Zebra ZXP series 3 a nové šestipanelové pásky Zebra DuraSecure nejjednodušším krokem ke zvýšení ochrany identifikačních karet, ke zvýšení ochrany identity. 
Tento článek je určen uživatelům kartového systému, kteří potřebují pořídit další karty. Na našem e-shopu nabízíme více typů bezkontaktních karet s různými parametry a kompatibilitou. Ne vždy lze novou bezkontakntí kartu jednoduše přidat do systému. Před prvním nákupem RFID karet byste měli ověřit následující údaje.
Společnost Zebra představila novou retransferovou tiskárnu Zebra ZXP series 9, podívejme se blíže, v čem se ZXP9 liší od svého předchůdce a co je nového. 
Z údajů Eurostatu vyplývá, že Češi za hodinu vyrobí něco přes sedmdesát procent toho, co za stejnou dobu zvládne průměrný zaměstnanec v Evropské unii. Mezi členskými státy Evropské unie je tak produktivita českého zaměstnance desátá nejnižší, předběhli nás dokonce i tolik kritizovaní Řekové.
Nejvýkonnější model z řady - tiskárna Zebra ZXP Series 7 Pro se může pochlubit výstupním FIFO zásobníkem pro 250 karet, což jej předurčuje pro velké objemy tisků. Zde uvádíme přehled nejčastějších otázek k této tiskárně.
Většina uživatelů kartových tiskáren investuje do nákupu tiskového zařízení zejména kvůli zajištění tisku identifikačních karet v okamžiku potřeby, bez čekání. Moderní kartové tiskárny se samozřejmě instalují pomocí dodávaných ovladačů a tisk obrázků na kartu může zprostředkovat samotný operační systém.

Stránky