CardBlog

Od nového roku vyžadují tiskárny Evolis pro správnou funkci manuální určení typu vložené pásky. Přečtěte si, jak na to.
Víte, jak správně označovat jídla a pokrmy? Vhodné řešení přispěje ke spokojenosti hostů a k budování dobrého jména firmy. Prohlédněte si špatné příklady a inspirujte se správnými. 
Představujeme Vám nový typ barvící náplně YMCKSc pro rozšířené možnosti zabezpečení ID karet MNICHOV, Německo, 24 července 2019 – Společnost Matica Technologies AG představila novou bezpečnostní tiskovou pásku, s pěti panely.
Nová produktová řada EDIsecure MC660 rozšiřuje nabídku strojů od renomovaného výrobce technologií pro tisk ID karet Matica.
Tiskárna Zebra ZC10L zcela vybočuje z běžné nabídky tiskáren identifikačních karet ve formátu kreditky. V následujícím článku najdete přepis nejčastěji pokládaných otázek a odpovědí k této výjimečné tiskárně.
Tiskárna extra velkých identifikačních karet pro označení účastníků eventů jako jsou sportovní události, konference, koncerty, nebo festivaly. Pomocí tiskárny karet Zebra ZC10L připravíte v okamžiku potřeby profesionální a dobře čitelné visačky, díky kterým zjednodušíte a zpřehledníte pohyb osob ve vyhrazeném prostoru.
Pokud jste byli někdy vyzváni, abyste o laserech něco pověděli nezasvěceným, vystane vám na mysli obrázek modrého nebo červeného laserového meče dříve, než byste mohli říci „Yoda“.
Tiskárna plastových karet Zebra ZC350, obrovské možnosti, miniaturní rozměry. Zebra ZC350 je vrcholný model série tiskáren plastových karet Zebra uvedené v květnu 2018. ZC350 nabízí v porovnání se základním modelem ZC100 určeným spíše pro příležitostný tisk mnohá vylepšení, rozšířené možnosti tisku a vestavěné, nebo integrovatelné kódování Id karet s kontakntím nebo RFID čipem.
Společnost Zebra představila v dubnu 2018 na veletrhu ISC West novou řadu tiskáren plastových karet ZC100, ZC300 a ZC350.
Najít vhodné médium pro tvorbu cenovek, které by splnily nároky na snadnou výrobu, možnost desinfekce, odolnost a zároveň by byly atraktivní, a přitom za přijatelnou cenu, to není úplně jednoduché.

Stránky