Technická podpora

Autorizovaný prodejce a certifikované servisní středisko

CardHouse s. r. o. je autorizovaný prodejce a certifikované servisní středisko tiskáren plastových karet značky Evolis, Zebra a EDIsecure. Poskytujeme komplexní služby integrace identifikačních technologií.

  • zdarma telefonická podpora na veškeré produkty zakoupené u nás
  • záruční a pozáruční opravy tiskáren plastových karet ve vlastním autorizovaném servisním středisku i formou výjezdu sevisních pracovníků
  • instalace tiskáren a příslušenství u zákazníka
  • individuální zaškolení a instalace tiskáren karet vč. obslužného softwaru
  • prezentace a školení na obsluhu tiskáren ID karet a obslužného softwaru

Certifikovaný záruční a pozáruční servis tiskáren karet Evolis

Naši technici jsou certifikováni každé dva roky ve školícím centru společnoti Evolis v Angers ve Francii, kde procházejí náročnými testy. Garantujeme špičkovou kvalitu našich servisních služeb a rychlou dostupnost náhradních dílů, ke které nás certifikace zavazuje.

 

Certifikovaný záruční a pozáruční servis tiskáren karet Zebra – ZASP partner

Jsme držitelem certifikace pro poskytování záručních i pozáručních oprav tiskáren plastových karet Zebra na území České republiky. Ta nás zavazuje k poskytování servisních služeb na nejvyšší úrovni a zároveň nám zajišťuje rychlý přístup k náhradním dílům pro tiskárny karet Zebra.

 

Certifikovaný záruční a pozáruční servis tiskáren karet Matica / EDIsecure

 

Naši servisní technici pravidelně absolvují odborná školení na opravy a údržbu sofistikovaných profesionálních tiskáren Matica, dříve známých jako EDIsecure. Unikátní konstrukce retransferových tiskáren a specifika jejich nastavení i optimalizace vyžadují hluboké znalosti problematiky nepřímého tisku, které jsou pravidelně prověřovány výrobcem v německém Stuttgartu.

 

Zapůjčení náhradní tiskárny

V případě poruchy tiskárny vám zapůjčíme náhradní zařízení podobných parametrů. Využít můžete i nabídku krátkodobého pronájmu tiskáren identifikačních karet.

Je pro Vás zajištění provozu tiskáren plastových karet prioritní?

Obraťte se na nás, najdeme pro vás nejvýhodnější řešení například formou individuálního servisního kontraktu.


 

Kontaktujte nás