Price Tag od CardHouse

Price Tag od CardHouse

Představujeme vám jedinečnou porpodu prodeje pro váš obchod.

Za vznikem řešení Price Tag stojí několikaletý vývoj na poli nejnovějších trendů a technologií v oblasti retailových služeb. Price Tag je odpovědí na dva klíčové požadavky prodejců čerstvých potravin – stoupající nároky na optimalizaci nákladů spjatých s podporou prodeje a efektivní způsob oslovení zákazníků.

Price Tag představuje nový přístup k označení potravin. Inovativní řešení umožňuje flexibilní, rychlou a pohodlnou výrobu plastových cenovek, které zatraktivní pultový prodej, zvýší vizibilitu vaší značky a ušetří vám čas i peníze díky výrazně nižším nákladům na výrobu štítku oproti jiným cenovkám, které jsou standardně dostupné na trhu.

Patříte-li mezi prodejce pekařských, cukrárenských, mléčných produktů, masa či ryb, anebo jste obchodníkem s vínem, květinami či s dalšími prémiovým zbožím, pak Price Tag může být řešením právě pro vás. Díky Price Tag se vám otevírají nové možnosti prezentace vaší značky, které podpoří zájem zákazníků, posílí prodej a v neposlední řadě usnadní práci vašemu personálu.

Výhody technologie Price Tag

Komplexní řešení

Řešení Price Tag zahrnuje speciální software cardPresso XS, tiskárnu karet a materiál pro výrobu cenovek(100 ks plastových karet s bílou monochromatickou páskou pro 1000 výtisků).

Chytrá karta

Prostřednictvím softwaru cardPresso XS lze do systému Price Tag nahrávat aktualizované ceníky a další údaje o potravinách z vašich interních databází. CardPresso XS obsahuje přednastavené šablony karet, ukázkový ceník, knihovnu ikon pro různé obchodní segmenty i stylizované fonty písma. Díky tomu se pro vás výroba cenovek stane hračkou. Doslova. V systému PriceTag můžete tvořit nejrůznější návrhy cenovek přesně podle vašich potřeb a tak často, jak jen budete chtít.

U tiskárny Price Tag můžete volit ze dvou variant – Price Tag Duplex (pro oboustranný, bílo-černý i barevný tisk, vhodný zejména pro supermarkety a obchodníky se širokým sortimentem zboží, u kterého se předpokládá častá aktualizace a změny cen) a Price Tag Simplex (pro jednostranný bílo-černý tisk, vhodný zejména pro prodejce prémiového zboží). V propojení se softwarem cardPresso XS vyrobíte karty okamžitě a bez omezení – tisknout můžete kdykoliv během dne a přímo v místě vaší prodejny.

Výhodou Price Tag ale není jen produkce cenovek na počkání. Technologii lze uplatnit také při výrobě dalších reklamních materiálů, například věrnostních či dárkových karet, zaměstnaneckých a návštěvnických průkazů, pozvánek nebo jiných komerčních sdělení.

Efektivní prodej

Mezi klíčové přidané hodnoty produktu PriceTag patří:

 • úspora času a nákladů: tisk oboustranné cenovky trvá pouhých osm vteřin! Ze střednědobého až dlouhodobého horizontu jsou PriceTag nejhospodárnějším řešením mezi cenovkami – náklady na výrobu jedné karty nepřekročí hranici 6 Kč.

 • minimální nároky na obsluhu: PriceTag je intuitivní, snadný a rychlý na obsluhu, nevyžaduje zvláštní školení.

 • nižší chybovost v cenách: ceníky a jakékoliv další údaje o zboží lze v softwaru cardPresso XS aktualizovat přímo podle vašeho informačního systému a databází v Excelu.

Užitečný nástroj pro vaše zaměstnance

PriceTag také usnadní práci vašemu personálu. S oboustranným potiskem karty:

 • urychlíte zaškolení nových zaměstnanců, kteří najdou název, cenu a další důležité informace o produktu na zadní straně cenovky.

 • ulehčíte prodejcům orientaci ve škále podobných produktů díky PLU kódu.

 • zvýšíte prodej zboží s vyšším ziskem díky indikátoru marže.

 • zjednodušíte si inventarizaci zboží přidáním čárového kódu.

Kvalita v elegantním obalu

Diskrétní formát cenovky podpoří vizibilitu vystaveného zboží, řešení Price Tag při tom umožňuje:

 • zřetelné, srozumitelné a detailní informování zákazníka o produktu (složení včetně alergenů, původu a způsobu zpracování).

 • přípravu cenovky s vysocekvalitním tiskem, který jeodolný proti dezinfekci, vlhkosti a mrazu.

 • bezpečné využití karet v potravinářském segmentu (certifikace ISEGA a TÜV).

Cenovky, které zvyšují atraktivitu značky

Koncept Price Tag posiluje pozitivní vnímání značky a rozvíjí profesionální prezentaci sortimentu díky:

 • bohaté nabídce přednastavených šablon, grafických prvků, možnosti zakomponování vašeho loga i výběru atraktivních fontů písma.

 • speciálnímu příslušenství pro označení novinek, zboží v akci, apod.

 • šetrnému přístupu – cenovky jsou vyrobeny na bytelném a hygienickém médiu, které – na rozdíl od papírových a jiných tradičních řešení – vyniká odolností vůči opotřebení, je snadno omyvatelné a umožňuje tak dodržovat zásady dlouhodobě udržitelného provozu.

 

 

Pro více informací nebo objednávky řešení Price Tag kontaktujte naše obchodníky níže:

Kontaktujte nás