Záchranná služba středočeského kraje

Územní středisko záchranné služby Středočeského kraje (ÚSZSSK)

Informace o zákazníkovi

Územní středisko záchranné služby Středočeského kraje vzniklo dne 1. října 2002. Na základě usnesení zastupitelstva Středočeského kraje bylo 1. dubna 2003 sloučeno dvanáct okresních záchranných služeb v jednu organizaci, která poskytuje kvalitní přednemocniční neodkladnou péči téměř pro 1 200 000 obyvatel. V současné době má ÚSZSSK k dispozici více než 80 sanitních vozů pro téměř 60 posádek na 34 výjezdových stanovištích.

Požadavek

Se sloučením okresních záchranných služeb do většího celku vznikla potřeba řešení jednoznačné a bezpečné identifikace zaměstnanců, zejména těch zasahujících v terénu v rámci Středočeského kraje. Pro svou jednoduchost a odolnost byly jako nejvhodnější prostředek identifikace zvoleny plastové identifikační karty standardní velikosti s fotografií a dalšími identifikačními prvky. Na základě poptávky na dodávku řešení tvorby identifikačních karet byla z několika možností vybrána jako dodavatel společnost Cardhouse s.r.o., protože nabídla spolehlivé a efektivní řešeníkompletní pracoviště tvorby Id karet

Dodané řešení společnosti Cardhouse s.r.o.

Kompletní pracoviště tvorby ID karet dodané společností CardHouse je založeno na špičkové tiskárně Evolis Pebble4 a software pro návrh a tisk karet CardPress Standard. Díky tomuto řešení má ÚSZSSK možnost vydání nové ID karty přímo v okamžiku přijetí nového zaměstnance.

Patrik Merhaut ze Záchranné služby Středočeského kraje říká:

"Pomocí řešení od Cardhouse s.r.o. jsme vyrobili a vydali již celkem přes 1200 ks identifikačních karet a jejich počet dále narůstá. Zadávat tvorbu karet externí firmě a čekat na doručení nových karet u nás nepřipadá v úvahu. Rychlost a spolehlivost v každém směru by mohlo být motto naší organizace, proto mohu pracoviště tvorby karet od Cardhouse s.r.o. jen doporučit."

O dodaných produktech

Evolis Pebble4 je špičková tiskárna s bezkonkurenční kvalitou grafického výstupu ve své třídě, nadstandardní 36 měsíční zárukou a velmi nízkou poruchovostí. Uživatelé ocení intuitivní ovládání , vysokou spolehlivost a v neposlední řadě nízké provozní náklady. Francouzský výrobce Evolis je evropským leaderem v prodeji tiskáren karet a společnost Cardhouse s.r.o. je hlavním dovozcem Evolis produktů do ČR a SR. CardHouse s.r.o je autorizovaným servisním partnerem, technici jsou pravidelně školeni přímo u výrobce.

Software CardPress je výkonné softwarové řešení pro návrh, tisk a Kódování plastových karet v kompletně českém uživatelském rozhraní. Spojuje výhody běžného krabicového SW pro potisk karet a velkých zakázkových aplikací. Je dodáván v různých úrovních a jako jediný běžně dostupný SW pro tisk karet může být zakázkově upravován a proto jej lze nasadit doslova všude, kde je potřeba tisknout karty. CardPress lze doplnit několika různými fotografickými moduly pro pořizování digitální fotografie přímo do návrhu karty.