Reference CardPress

Česká pojišťovna

V kombinaci s tiskárnami Zebra P310i je CardPress velmi výkonný nástroj pro tisk i velkých počtů ID karet. V ČP je CardPress Pro nasazen na třech pracovištích tvorby karet, která zajišťují produkci pro více než 10 000 zaměstnanců a externích pracovníků. Pomocí zakázkově tvořeného modulu pro SQL databáze lze CardPress nasadit obecně v jakémkoli docházkovém, přístupovém, nebo podobném systému.

VOZP a METAL-ALIANCE

Jádro programu CardPress je použito v kombinaci s monochromatický tiskárnami Zebra P310F ve zdravotních pojišťovnách. Tiskárny jsou doplněny externím printserverem a umožňují personalizaci barevně předtisknutých plastových karet pro statisíce klientů přímo na pobočkách.Data o pojištěncích jsou získávána ze vzdálených centrálních serverů. Výdej plastové karty je rychlý, bez zbytečných prodlev.

BOSCH Diesel

CardPress In - jádro Cardpressu je nasazeno ve společnosti BOSCH Diesel v Jihlavě jako aplikace pro pořizování osobních dat vč. fotografií zaměstnanců do stávající databáze docházkového a přístupového systému společnosti Anet s.r.o. (www.anet.info) na databázi SQL.
 

Škoda Auto

Ve spolupráci se společností IMA s.r.o. (www.ima.cz) bylo dodáno jádro Cardpressu jako doplněk k docházkové aplikaci K4 do společnosti Škoda Auto a.s. CardPress zde slouží k pořizování veškerých osobních údajů o zaměstnancích a k tisku ID průkazů. Použit je DB stroj ORACLE.