Proč nakupovat u CardHouse

Kvalita služeb i výrobků

Váš čas je důležitý, proto starosti s výběrem vhodné tiskárny karet nechte na nás. Plastové karty a tiskárny karet jsou naší specializací. Dovolte nám podělit se s Vámi o naše zkušenosti získavané jž od roku 2001 z oboru automatické identifikace  a identifikace osob. Naši specialisté jsou pravidelně školeni přímo u výrobců tak, aby Vám vždy pomohli najít to nejlepší řešení přesně pro Vás.

Vysoká kvalita plastových karet

Ať už jde o bílé plastové karty, nebo o zakázkově vyrobené karty, vždy můžete očekávat pouze špičkovou kvalitu. Velmi pečlivě vybíráme dodavatele materiálů i polotovarů a kvalitu pravidelně kontrolujeme. Všechny karty označené jako I. jakost jsou vhodné pro potisk ve všech nabízených tiskárnách plastových karet a garantujeme jejich bezvadný stav bez povrchových vad.

Největší výběr tiskáren plastových karet

Pro český trh přímo zastupujeme několik pečlivě vybraný výrobců tiskáren plastových karet a identifikačních technologií. Nabízíme přes 30 různých modelů od nejmenších personalizačních tiskáren karet až po robustní profesionální stroje s nadstandardní rychlostí a kvalitou tisku. Ať už jde o restauraci, hotel, fitcentrum, vysokou školu nebo velký podnik, každý zákazník u nás najde vhodné řešení bez ohledu na rozpočet a rozsah zakázky.

 

Proč je spolupráce s námi výhodná?

  • nabízíme mnohaleté zkušenosti z oboru ID plastových karet

  • disponujeme zkušeným týmem specialistů

  • péče o koncové zákazníky je zajištěna na celém území ČR

  • nabízíme výhody přímého zastoupení pro ČR předních světových výrobců

  • poskytujeme nejaktuálnější informace z oboru identifikačních karet a jejich aplikací

  • jsme přední společností v oboru tvorby plastových karet na českém trhu