Makro Cash & Carry

Obchodní síť Metro Cash & Carry (v ČR Makro Cash & Carry) používá systém plastových karet od svého vzniku. V roce 2003 se měl proces výdeje plastových karet zákazníkům urychlit zřízením přepážkových pracovišť pro tvorbu karet - tedy pořízením tiskáren pro personalizaci předtisknutých karet. Díky dodaným tiskárnám lze nyní získat zákaznickou kartu Makro na počkání přímo v jednotlivých obchodech jak v ČR tak v SR.

MAKRO vsadilo na spolupráci se společností CardHouse zejména kvůli garanci rychlosti dodávky, profesionálnímu přístupu při analýze a prezentaci a špičkovému servisu tiskáren karet Zebra. Z tehdejších nabízených značek tiskáren plastových karet zvítězila právě značka Zebra a téhož roku bylo dodáno 12ks tisiáren Zebra P320i. V roce 2006 byly dodány nové stroje s označením Zebra P110i v počtu 13ks a několik kusů výkonnějších strojů Zebra P330i.  V roce 2013 dodala společnost Cardhouse 23ks nových profesionálních tiskáren Zebra ZXP Serie 7 pro české a slovenské obchody Makro.

MAKRO Cash & Carry nyní personalizuje karty pro své klienty přímo v každém obchodě v ČR i SR (Metro Cash & Carry Slovakia) na počkání, v tom cítí management společnosti velkou výhodu: "Použití tiskáren je velmi jednoduché a okamžitý tisk bez prodlevy při čekání na dodání karet z centrály nám šetří čas, přináší značnou efektivitu v systému", říká zástupce společnosti Makro Cash & Carry.