LEA-DER Mezinárodní výstava

LEA-DER Mezinárodní výstava

Cardhouse se jako vystavovatel zúčastní mezinárodní výstavy a konference LEA-DER se zaměřením na speciální techniku vyvinutou pro použití u policie, bezpečnostních sborů a v ozbrojených složkách. Výstava je pořádána volným sdružením společností, které jsou dodavateli uvedených technologií zákazníkům v České republice. Cílem výstavy je umožnit předním odborníkům z řad výše jmenovaných státních složek seznámit se s nejmodernějšími dostupnými technologiemi pro boj s kriminalitou, organizovaným zločinem a terorismem.

Představíme zde hi-tech retransferovou tiskárnu Matica XID8600 s přídavným laminátorem, která umožňuje unikátní tisk v rozlišení 600DPI a sofistikovanou ochranu tisknutých dat pomocí UV tisku v 256 odstínech a také aplikaci speciálních registrovaných hologramů v laminační vrstvě.

Místo konání:  Muzeum Stará Čistírna, Papírenská 6, Praha 6
Termín konání: 5. – 6. 4. 2016

Více informací o výstavě na stránkách organizátora zde: http://www.lea-der.org

CardHouse představuje dodavatele příslušenství ID karet - ExpoGraf CardKeep

CardHouse představuje dodavatele příslušenství ID karet - ExpoGraf CardKeep

Naše společnost CardHouse s.r.o. nově zastupuje největšího severského výrobce a distributora příslušenství pro plastové identifikační karty, společnost ExpoGraf CardKeep, založenou již v roce 1999. Jedná se o dodavatele, který nabízí flexibilní řešení na míru, vysoce kvalitní produkty a krátké dodací lhůty. Společnost poskytuje jednak standardní typy příslušenství, jako jsou pouzdra na ID karty, šňůrky, roloklipsy a klipsy, ale také speciální produkty pro různé příležitosti (např. jmenovky nebo náramky na ruku apod.). ExpoGraf CardKeep nabízí velkou škálu barevných variant a výběr z mnoha druhů materiálů. Na český trh se tak dostává několik produktových novinek. Příslušenství zajišťuje vysokou ochranu proti poškození, nečistotě a ztrátě plastových ID karet, stejně tak jako usnadňuje využívání karty (přístupové systémy) nebo vizuálně identifikuje jednotlivé osoby. Produkty lze také opatřit vysoce kvalitním tiskem (firemní logo). Je důležité zmínit, že ač společnost ExpoGraf CardKeep vyrábí plastové výrobky, snaží se co nejvíce minimalizovat vliv na životní prostředí tím, že při výrobě využívá recyklovatelný polypropylen. 

CardHouse označil účastníky konference TAL 2014

CardHouse označil účastníky konference TAL 2014

Společnost CardHouse s.r.o. zajistila profesionální označení účastníků 15. ročníku konference TAL 2014 (Trendy automobilové logistiky), pořádané spol. AIMTEC. Identifikační plastové karty pro snadnější navázání komunikace dodala všem více jak 160 účastníkům akce, která se letos zaměřila na téma: Měření výkonnosti a efektivity v logistice a výrobě - význam, principy, konkrétní případy. Jubilejní ročník se uskutečnil dne 12. června 2014, v netradičních prostorách centra současného umění DOX, Praha.

Tiskárny Evolis budou podporovat HID veriCLASS®

Tiskárny Evolis budou podporovat HID veriCLASS®

HID veriCLASS® je k PC připojitelné duální rozhraní pro kódování kontaktních a bezkontaktních čipových karet, které dokáže číst a zapisovat bezkontaktní karty RFID 13.56 MHz a prakticky jakékoliv kontaktní čipové karty. Duální rozhraní je mimořádně výhodné pro uživatelská prostředí, kde jsou využívány technologie jak kontaktních, tak i bezkontaktních čipových karet.

Rozšíření HID veriCLASS® je tím správným řešením pro integraci kartového řešení typu HID veriCLASS® do stolní řady tiskáren Evolis. Integrace HID veriCLASS® byla realizována ve spolupráci se specialisty HID, což zajišťuje vysokou kvalitu a výkon tohoto řešení. 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení: obchod [at] cardhouse [dot] cz