Čistící příslušenství

Pravidelným čištěním prodloužíte životnost Vaší tiskárny plastových karet. Tisková hlava je nejcitlivější součástkou tiskárny karet a proto vyžaduje pravidelnou péči. Pro nákup vhodného čistícího příslušenství kontaktujte naše obchodníky, nebo navštivte náš e-shop.
Čistící válečky - jsou instalované v tzv. čistících kazetách. Čistící válečky jsou opatřeny vysoce přilnavou vrstvou, která sbírá prach a drobné nečistoty z povrchu plastové karty a tím zaručují kvalitní potisk celé plochy plastové karty bez tiskových chyb. Pravidelná výměna čistících válečků také šetří citlivý povrch tiskové hlavy a tím je také prodloužena životnost tiskové hlavy.
Čistící karty - při pravidelném používání pomáhají odstraňovat zbytky barviva z tiskové hlavy a z transportních válečků. Tím je zajištěn kvalitní potisk na celou plochu karty bez tiskových vad způsobených vadným posunem karty.
Čistící tužky - jsou určeny pro důkladné čištění tiskové hlavy od zapečených zbytků barviva.
Platenclene - speciální roztok pomáhá udržovat pryžové transportní válečky v dobré kondici. Tím je zajištěn rovnoměrný a plynulý posun karty pod tiskovou hlavou.