RFID karta s dosahem čtení 15 metrů?

Maximalizujte bezpečnost a pohodlí pro zákazníky, hosty a zaměstnance, zároveň zvýšíte účinnost identifikace osob i aplikací pro management – to vše s RFID kartou nové generace pracující v pásmu UHF (ultra vysoká frekvence).

Jedná se o první pasivní RFID kartu na světě, která může být přečtena až na vzdálenost 15 metrů

Nové možnosti

Jelikož je možné tuto RFID kartu přečíst na velkou vzdálenost, dokonce i když je v kabelce, kapse nebo batohu, můžete ji použít k zefektivnění a optimalizaci vašich aplikací pro identifikaci, kontrolu přístupu a transakčních procesů. Kromě toho můžete sledovat pohyb osob pro zlepšení osobní bezpečnosti a vyšší zabezpečení prostoru, zachytávat data hostů nebo návštěvníků a zvýšit tak spokojenost zákazníků díky okamžitému sdílení informací jejich kontaktů ze sociálních médií. 

Zdokonalená technologie

Pasivní RFID karta od společnosti Zebra díky patentovanému designu antény a špičkovému čipu Monza® 4QT společnosti Impinj poskytuje vysokou citlivost pro maximální rychlost čtení na velkou vzdálenost. Nabízí schopnosti plnohodnotného čtení a zápisu a díky provoznímu pásmu EPC UHF (860 – 960 MHz) může být použita kdekoliv po celém světě. 

Tajemství výjimečného výkonu

RFID karty obsahují anténu, která přijímá a přenáší bezdrátový RFID signál. Patentovaný design integrované antény Zebra, která je optimalizována pro použití v UHF kartách, poskytuje větší čtecí dosah a spolehlivost než ostatní RFID karty. Navíc motýlovitý tvar antény umožňuje vyražení otvorů do karty pro její horizontální nebo vertikální zavěšení bez poškození antény.

Integrovaný obvod v RFID kartě ukládá a zpracovává informace. UHF karta od společnosti Zebra obsahuje špičkový RFID čip Monza® 4QT společnosti Impinj, který poskytuje zvýšenou citlivost pro větší čtecí vzdálenosti, vyšší zabezpečení a maximální spolehlivost v náročných identifikačních aplikacích. Kombinace patentované antény a čipu Monza 4QT přináší bezprecedentní čtecí dosah 15 i více metrů.

Detailní informace o Zebra RFID karta UHF Gen 2 najdete v našem e-shopu

Kontaktujte nás

Vyplněním Vašich osobních údajů se CardHouse s.r.o., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 25434471, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde