Jak na tisk ID karet přes WiFi

Retransferové tiskárny Zebra ZXP Series 8 přinášejí možnost tisku karet prostřednictvím WiFi sítě.

Zabezpečený bezdrátový tisk karet

Zebra ZXP Series 8 jsou první tiskárny karet na trhu, které poskytují možnost zabezpečeného bezdrátového přístupu standardu 802.11 b/g, což znamená, že zákazníci již nadále nebudou muset umisťovat tiskárnu poblíž USB portu či síťové zásuvky. Nyní mohou pro tisk karet  využít vlastní bezdrátovou síťovou infrastrukturu, což zjednoduší integraci tiskáren do sítě a eliminuje nutnost výstavby nákladné kabelové sítě. Podpora bezdrátových sítí u tiskáren ZXP Series 8 zahrnuje podporu sítí typu 802.11b a 802.11g, které přinášejí širokou škálu bezpečnostních standardů a protokolů, včetně zabezpečení WEP a rozšířeného zabezpečení přístupu pomocí WPA/WPA2.

Výkon a flexibilita

Pro aplikace tisku karet, které vyžadují obrazy ve fotografické kvalitě, vysokou rychlost tisku, nástroje pro snadnou integraci do systému a modulární konstrukci s různými možnostmi kódování, je tiskárna ZXP Series 8 nejlepší volbou v oblasti retransferového tisku karet. Nově s možností bezdrátového připojení typu 802.11 nabízí ZXP Series 8 několik klíčových výhod.

  • Úspora: eliminujte náklady, časové prostoje a problémy s připojováním nebo přesunem kabeláže
  • Méně zmatků: řekněte sbohem změti kabelů. Kromě toho vás již povolená délka kabelů nebude omezovat při umisťování vaší tiskárny
  • Zabezpečení: chraňte citlivá data a dodržujte vysokou úroveň zabezpečení v celé vaší síti se zabezpečeným připojením 802.11 b/g, které zahrnuje jak šifrovací tak i autentifikační standardy

Trhy a aplikace

Bezdrátový tisk karet zvyšuje produktivitu zaměstnanců, snižuje náklady na instalaci a zlepšuje spokojenost zákazníků díky možnosti tisku karet přímo v místě a na vyžádání, to vše s minimální IT infrastrukturou.

Aplikace zahrnují:

  • Maloobchod – dárkové a věrnostní karty; plavební společnosti, zábava
  • Identifikace/kontrola přístupu – tisk identifikačních průkazů a přístupových karet na vyžádání kdekoliv to potřebujete, bez fyzických omezení daných kabeláží standardních sítí.
  • Mobilní tisk karet – aplikace, ve kterých je vyžadována dočasná výroba karet, jako je oblast pohostinství, obchodních výstav a záchranné služby.

Tiskárna ZXP Series 8 s bezdrátovým připojením je dostupná pouze jako volitelná konfigurace z výroby a dodává se nakonfigurovaná se specifickým kódem země. Pro objednací kód a cenu kontaktujte naše specialisty.

Kontaktujte nás

Vyplněním Vašich osobních údajů se CardHouse s.r.o., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 25434471, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde