CardHouse získal certifikát Zebra Card ZASP

Společnost Cardhouse s.r.o. získala jako jediná v ČR certifikaci k provádění záručního a pozáručního servisu tiskáren plastových karet Zebra.

Přední světový výrobce tiskáren plastových karet, společnost Zebra Technologies, přistoupila k transformaci stávajícího systému poskytování servisní podpory a náhradních dílů a v důsledku těchto změn došlo také ke změně způsobu poskytování náhradních dílů a servisních služeb k tiskárnám identifikačních karet Zebra na území ČR. Uživatelé kartových tiskáren Zebra nyní mohou využít mezinárodního portálu pro objednání servisní služby tzv. ZARA portal, kde lze získat RMA číslo pro odeslání tiskárny k opravě do zahraničí, nebo se přímo obrátit na servisní centrum společnosti CardHouse.

Naši servisní technici jsou připraveni k opravám tiskáren karet Zebra zaslaných do servisního střediska v Ústí nad Labem. V případě zájmu lze po konzultaci objednat výjezd servisního technika přímo k tiskárně v místě instalace u zákazníka.

Důležité odkazy

Služba Kontakt
Servisní středisko pro ČR cardhouse.cz
Mezinárodní portál pro vyžádání opravy zebra.com

Kontaktujte nás

Vyplněním Vašich osobních údajů se CardHouse s.r.o., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 25434471, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde