CardBlog

Jak vybrat kartu pro váš kartový systém

Tento článek je určen uživatelům kartového systému, kteří potřebují pořídit další karty.

Zebra ZXP Series 9 - časté otázky

Společnost Zebra představila novou retransferovou tiskárnu Zebra ZXP series 9, podívejme se blíže, v čem se ZXP9 liší od svého předchůdce a co je nového. 

Souvisí docházkový systém s produktivitou?

Z údajů Eurostatu vyplývá, že Češi za hodinu vyrobí něco přes sedmdesát procent toho, co za stejnou dobu zvládne průměrný

Zebra ZXP Series 7 Pro - časté otázky

Nejvýkonnější model z řady - tiskárna Zebra ZXP Series 7 Pro se může pochlubit výstupním FIFO zásobníkem pro 250 karet, což jej předurčuje pro velké objemy tisků. Zde uvádíme přehled nejčastějších otázek k této tiskárně.

Kdy je potřeba specializovaný software pro potisk karet?

Většina uživatelů kartových tiskáren investuje do nákupu tiskového zařízení zejména kvůli zajištění tisku identifikačních karet v okamžiku potřeby, bez čekání. Moderní kartové tiskárny se samozřejmě instalují pomocí dodávaných ovladačů a tisk obrázků na kartu může zprostředkovat samotný operační systém. Zdálo by se, že tedy žádný další software není třeba. Neplatí to ale vždy.

10 kreativních způsobů využití NFC… chytré připojení čehokoliv

Jsme na pokraji celosvětové expanze NFC (Near field Communication). Společnost ABI předpovídá, že počet na trhu dostupných telefonů s podporou NFC bude stoupat pětinásobně v příštích pěti letech až na hodnotu 3.5 miliardy celosvětově v roce 2019. [1]